• Yeni Üyelik
  • Giriş Yap
  • Rezervasyonum

Rent A Car Fiyatları

KUR HESAPLA

Lokasyon & Tarih
loading
Rent A Car Fiyatları

Müşterilerimizin ne istediğini biliyoruz:
Türkiye'ye gelen ve araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve ne tür istekleri olduğunu biliyor ve bu doğrultuda rent a car fiyatlarımızı düşük tutuyor ve hizmet kalitemizi iyileştiriyoruz.

Ekonomik rent a car fiyatları:
Onlarca model içeren ekonomi sınıfı araç pörtföyümüzde ihtiyacınızı karşılayacak bir araç mutlaka var. Düşük yakıt tüketimine sahip araçlarımızın kiralama bedelleri de ekonomiktir. Renault Clio Symbol, Fiat Linea, Hyundai Era, Fiat Albea, Renault Clio, Hyundai i20, Hyundai Blue, Renault Megane, Citroen C4, Volkswagen Jetta, Renault Fluence ekonomi sınıfındaki araçlarımızdan sadece birkaçıdır.

Lüks rent a car fiyatları:
Lüks sınıf araçlarımız da model sayısı olarak ekonomi sınıfından aşağıda değil. Her türlü ihtiyacınızı karşılayacak lüks sınıf araçlarımızdan bazıları: Mercedes C180 Otomatik, Chevrolet Captiva, Audi A3 Cabriolet, Mercedes E180, BMW 3.20, BMW 5.20, Mercedes E250, BMW X5, Range Rover Sport, BMW X6, Mercedes S320L. Hem ekonomi sınıfı hem de lüks sınıf araçlarımızda ayrıca şoförlü kiralama seçeneği de müşterilerimize sunulmaktadır.

Diğer Haberlerimiz
SOSYAL MEDYA PAYLAŞ
SOSYAL MEDYA TAKİP
© 2017 dabrentacar.com.tr